Mamy już 9 lat

Pierwszy pub Kufle i Kapsle powstał w 2013 roku na pustawej wówczas ulicy Nowogrodzkiej w otoczeniu podupadających sklepików odzieżowych. W tym czasie po tej stronie Wisły, poza pubem „Gorączka Złota”, nie było się gdzie napić piwa rzemieślniczego, a określenie craft beer czy piwo kraftowe znane było tylko wtajemniczonym. Mało kto wierzył, że już po roku ulica Nowogrodzka stanie się najbardziej piwną ulicą w Warszawie. Dzisiaj róg Nowogrodzkiej i Parkingowej to prawdziwe piwno-rzemieślnicze zagłębie. A zmianę tę zapoczątkował mały neon z kapiącym piwem...


Dzięki Waszym głosom zdobyliśmy wiele nagród. Dwa razy nagrodę RATEBEER za najlepszy pub piwny w Polsce, Pub Roku według Warsaw Insider, Gospodę Roku wg Bractwa Piwnego, nominację do nagrody Warszawiaki 2018. Dziękujemy!

craft beer pub Warsaw, Warszawa, piwo kraftowe, piwo rzemieślnicze

Po dwóch latach otworzyliśmy drugi pub na Żoliborzu w pawilonach przy ul. Popiełuszki 19/21, a w lipcu 2022 roku powstał kolejny pub w samym sercu Warszawy, przy ul. Nowy Świat 27.

Pomimo naszych starań, niektóre informacje na stronie mogą być nieaktualne. Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w myśl art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Nasze puby są monitorowane. Przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu zapewnienia bezpieczeństwa na terenie obiektów, ochrony naszej własności oraz zapobiegania czynom zabronionym i ich ujawniania. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych – RODO. Monitoring obejmuje teren lokali oraz części przynależne. Wszelkie pytania możecie Państwo kierować na adres e-mail: pub@kufleikapsle.pl. Administratorem danych osobowych jest MFK Sp. z o.o.