Kingpin i Pantomima w Kuflach i Kapslach

Zapraszamy do Kufli i Kapsli na Nowogrodzkiej, miejsca w którym lata temu debiutowaliśmy, a tym razem zaprezentujemy wyjątkowe piwo w trakcie wyjątkowego wydarzenia, które połączy świat piwa i wina!
Głównym punktem spotkania będzie prezentacja piwa PANTOMIMA z Browaru Kingpin. PANTOMIMA to Saison leżakowany w beczkach po wytrawnym białym winie Szamorodni z winnicy Karádi-Berger w Erdöbénye w regionie Tokaj. Jest to kooperacyjne piwo Browaru Kingpin z winnicą Karádi-Berger i dystrybutorem piw i win Centrala Piwna.
PANTOMIMA to bardzo limitowane piwo, którego rozlano zaledwie kilka małych kegów i kilkaset butelek, które wyprzedały się całkowicie jeszcze przed premierą! Teraz okazję do jego spróbowania będą mieli goście Kufli i Kapsli.
W trakcie wydarzenia na kranach, oprócz łączącego świat piwa i wina PANTOMIMA, znajdziecie też kilka innych piw Kingpina.
W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele Browaru Kingpin i Centrali Piwnej, którzy oprócz piwa zaprezentują też wytrawne i słodkie tokaje z winnicy Karádi-Berger, w tym Szamorodni, które leżakowało w beczkach użytych później przez Browar Kingpin do leżakowania premierowego piwa.
Serdecznie zapraszamy!